Tu môžete zanechať svoje názory, postrehy, zážitky, prípade pripomienky z dovolenky a tak zanechať odkaz budúcim záujemcom o ubytovanie. Vložiť, alebo zobraziť existujúce príspevky otvoríte kliknutím v ďalšom riadku na ‘POČET PRÍSPEVKOV’. Tešíme sa na Váš príspevok.

komentárov 10

 1. Marek s rodinou :

  Boli sme nadšení všetkým. Vrele odporúčam !

 2. Tes s rodinou :

  Náááááádhera, krááááásne prostredie,úžasná chalúpka, budem častým návštevníkom.Odporúčam.

 3. Daniel :

  Bolo tu super! Dúfam že v lete tu budeme opat!

 4. Landlovci :

  Prežili sme nádherný týždeň plný prechádzok,koníkov a pohody.majitelia sú veľmi milí a ústretoví ľudia,ktorí ak sa len trošku dá vyjdu v ústrety.V lete sa tam chystáme zas.

 5. Břetislav :

  Děkujeme za pěkný víkend v ještě pěknější lokalitě. Vstřícný pan majitel s velkými znalostmi lesů, zvěře, koní a místní historie.

 6. juraj :

  Súhlasím s Břetom. Jazda na koni Bleskovi bola super Tomáš a Lucka

 7. Gálikovci :

  Strávili sme tu krásny víkend ,toto bude miesto kam sa budeme vždy radi vracať.Vrelo odporúčam všetkým rodinkám s deťmi.

 8. Kyzúrovci :

  Týmto chceme znovu poďakovať majiteľom za úžasný víkend, chválime všetko 😀 Chatka bola krásna, funkčná – všetko čo sme potrebovali a aj viac 😀 úplne fantasticky vybavená bola 😀 stále nám bolo teplúčko 😀 okolie skvelé, deti sa mali kde vyšantiť 😀
  Dúfam, že sa ešte naskytne aj ďalšia príležitosť prísť 😀

 9. katarína :

  Ďakujeme, krásne prostredie, príjemní ľudia, ubytovanie na 1*, super nie len v lete ala aj v zime, neďaleko lyžiarské stredisko a hneď vedľa chaty klzisko 🙂 Ja môžem len a len odporúčať 🙂

 10. Vlado :

  Stravili sme tu krasny predlzeny vikend v prekrasnom prostredi. Chata vonia drevom, bola vybavena vsetkym co sme potrebovali a navyse vkusne. Dobre sme si pojazdili na motorkach po okolitych lesoch, vecer posedeli pri gulasi a krbe. Len mala pripomienka ku schodom na poschodie, su fakt dost strme.
  Sem sa este urcite chcem vratit…

Komentáre